Dzisiaj jest Niedziela. 30 kwietnia 2017. Imieniny obchodzą Bartłomiej, Chwalisława, Eutropiusz, Jakub, Katarzyna, Lilla, Marian. Do końca roku zostało 246 dni.
 

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Agroturystyka

9194 razy czytano artykul

Domy Agroturystyczne

Urszula Gawędzka ZMYŚLONA 16

98-354 Siemkowice

tel. 043 / 841 71 29

 

http://www.agrozmyslona.republika.pl

trasa:

Gospodarstwo agroturystyczne Urszuli Gawędzkiej we wsi Zmyślona do którego można dojechać drogą utwardzoną gwarantuje swobodny i spokojny wypoczynek w  jednej z najbardziej malowniczych wsi w gminie Siemkowice powiat pajęczański . Bezpośrednie usytuowanie nad rzeką Wartą , sprzyja spędzaniu wolnego czasu nad wodą a duża ilość lasów wzdłuż rzeki zachęca do pieszych wycieczek i wypraw rowerowych. Gospodarstwo oferuje 5 pokoi 4- osobowych w oddzielnie stojącym budynku , pole biwakowe, całodobowe wyżywienie / smaczne domowe posiłki / możliwość zakupu produktów rolnych z gospodarstwa. Wypoczywający mogą skorzystać z  rowerów , przejażdżki furą, grzybobrania i ogniska. Duża powierzchnia domu umożliwia organizowanie szkoleń, zjazdów i spotkań integracyjnych . Można tu przyjechać z psem , kotem. Zmyślona nazwa tej miejscowości jest jak najbardziej prawdziwa to właśnie tu znajdziesz czas na przemyślenia w  spokoju i ciszy "daleko od szosy".

____Wśród najlepszych gospodarstw agroturystycznych w  Łódzkiem w V edycji wojewódzkiego konkursu „Złota Grusza” laureatem w  kategorii tradycyjne gospodarstwo agroturystyczne zostali Państwo Urszula i Andrzej Gawędzcy ze Zmyślonej z Gminy Siemkowice.Leszek Marecki KATARZYNOPOLE 40

98 -354 Siemkowice

tel. 043 / 842 33 09

tel. kom. 0-609672582


trasa:

Jesteś w  Siemkowicach dalej kierujesz się drogą do miejscowości Radoszewice. Z  Radoszewic kierujesz się do wsi Zmyślona położonej nad rzeką Wartą , Katarzynopole to wieś łącząca się w z wsią Zmyślona. Gospodarstwo agroturystyczne państwa Mareckich znajduje się w  malowniczej dolinie w  pobliżu rzeki Warty . Oferuje 8 - 10 miejsc noclegowych w dwóch , sąsiadujących ze sobą wolnostojących budynkach z  możliwością korzystania z samoobsługowej kuchni . Na miejscu łazienka, stół do ping-ponga , plac zabaw dla dzieci i do gry w siatkówkę oraz miejsce na grill i  ognisko . Obiekt stanowi idealne miejsce dla dłuższych pobytów rodzinnych - najbliższa okolica to świetne miejsce na spacery grzybobranie i zbiór owoców leśnych , a także na wycieczki rowerowe / do dyspozycji gości rowery / Przepiękne dukty i drogi leśne zachęcają turystę do obcowania z przyrodą . Można przyjechać z psem , kotem.


Bogusława Ślusarek i córka Mariola Ślusarek, Radoszewice ulica Targowa 34.

Tel. 691-697-363.

Oferują pokoje dwuosobowe z noclegiem całoroczne. Atrakcje: tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów, ścieżka zdrowia oraz możliwość jazdy konnej.

 
 

Polecane Strony


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego