Dzisiaj jest Środa. 26 kwietnia 2017. Imieniny obchodzą Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin, Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir. Do końca roku zostało 250 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Komunikat Energetyczny

2921 razy czytano artykul

poniedziałek, 21 marca 2016

PGE Dystrybucja S.A.

Oddział Łódź-Teren

Rejon Energetyczny Bełchatów

Obszarowe Centrum Dyspozytorskie Wieluń

ul. Sieradzka 62

98 -300 Wieluń

tel. 043 8420201

KOMUNIKAT ENERGETYCZNY !

Rejon Energetyczny Bełchatów , Obszarowe Centrum Dyspozytorskie w  Wieluniu informuje, iż w związku z prowadzonymi pracami eksploatacyjnymi nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej do odbiorców zasilanych z poniżej podanych stacji transformatorowych:

5.04.2016r

Od 08:30 do 14:00  Dolina Borkowa, Łukomierz

Wszystkie przerwy planowane są  w godz. 08.00 - 15.00,  z wyjątkiem podanym w  komunikacie. Przepraszamy za utrudnienia związane z  przerwą w  dostawie energii elektrycznej, jednocześnie informujemy, że z  przyczyn niezależnych od R.E. Bełchatów może nie dojść do wyłączeń w  podanych wyżej terminach.

Informacji o wyżej wymienionych przerwach, jak również o przerwach awaryjnych można uzyskać pod bezpłatnym numerem: tel. 991

Kategorycznie zabronione jest podłączenie do budynków napięcia z  jakiegokolwiek agregatu prądotwórczego oraz obcego źródła prądu np. sąsiedniego budynku, gdzie jest napięcie. Za samowolne podłączenie i  spowodowanie zagrożenia życia ludzkiego, tj. popełnienie przestępstwa przeciw bezpieczeństwu powszechnemu zgodnie z  brzmieniem art. 156 i 164 Kodeksu Karnego, sprawcy grozi kara ustalona w/w przepisami oraz pozbawienie dostawy energii elektrycznej.

Przygotował: Grzywacz Wojciech

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach