Dzisiaj jest Piątek. 24 lutego 2017. Imieniny obchodzą Bogurad, Bogusz, Boguta, Bohusz, Lucjusz, Maciej, Piotr. Do końca roku zostało 311 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

104. urodziny Pani Bronisława Sztandera

943 razy czytano artykul

piątek, 03 lutego 2017

21 stycznia 104. urodziny świętowała najstarsza mieszkanka Gminy Siemkowice Pani Bronisława Sztandera. Ten wyjątkowy dzień Jubilatka spędziła w gronie rodziny. W intencji naszej Drogiej Jubilatki odprawiona została msza święta, którą odprawił ks. Dziekan Paweł Hadaś - Proboszcz Parafii w Siemkowicach.

W uroczystości brała udział najbliższa rodzina, sąsiedzi oraz przedstawiciele władz samorządowych Wójt Gminy Zofia Kotynia, Kierownik USC Pani Magdalena Beksa, Członek Zarządu Powiatu Pajęczańskiego Tadeusz Ślusarek oraz Radna Gminy Siemkowice Pani Maria Szymańska

Uroczystość jubileuszowa zakończyła się serdecznymi życzeniami dla Jubilatki składanymi na ręce Córki Janiny i Zięcia Stanisława Stempniewiczów, którzy troskliwie opiekują się Panią Bronisławą.

Mimo 104 lat nasza Jubilatka zachowuje wyjątkową sprawność umysłu, jest bardzo przyjaźnie nastawiona do otoczenia, cechuje ją optymizm i pogodne usposobienie, które zapewne przyczynia się do jej długowieczności.

Z okazji ukończenia 104 lat życia
z wielką radością i ogromnym wzruszeniem składamy Pani najserdeczniejsze życzenia,
wiele miłości i serdeczności od najbliższych osób,
niech każda chwila
upływa w spokoju i zdrowiu.

001001a0020030050060070080090100110121516

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach