Dzisiaj jest Wtorek. 25 kwietnia 2017. Imieniny obchodzą Jarosław, Marek, Wasyl. Do końca roku zostało 251 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Seminarium pn.: LEVEL UP – BON ZŁAP „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – szkolenia i doradztwo w nowej odsłonie”

1533 razy czytano artykul

poniedziałek, 13 marca 2017

Kiedy?

17 marca 2017 r.

Gdzie?

„EC1 Łódź — Miasto Kultury”
Łódź, ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź

Dla kogo?

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW:
Zainwestuj w siebie i swoich pracowników! Dzięki pieniądzom unijnym będzie to możliwe. Aż 83 miliony zł w regionie łódzkim przeznaczone są na podniesienie kwalifikacji w tym m.in. na szkolenia, doradztwo, studia podyplomowe.
Przyjdź na seminarium, a dowiesz się wszystkiego!

DLA FIRM SZKOLENIOWYCH:
Masz firmę szkoleniową? Nie czekaj i działaj!
Zarejestruj się w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Masz niepowtarzalną szansę, żeby podczas seminarium skorzystać z  mobilnego punktu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i wpisać swoją firmę do BUR. Dzięki temu będziesz mógł szkolić pracowników firm z województwa łódzkiego, w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania.
Jeżeli nie dokonałeś jeszcze rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych chcielibyśmy Cię zachęcić do skorzystania z  mobilnego punktu rejestracji, który będzie działać równolegle do seminarium. Konsultanci PARP będą do Twojej dyspozycji w EC1 i pomogą w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego (Karta Podmiotu) oraz dokonają na miejscu weryfikacji danych. Daje to możliwość uzyskania wpisu do Bazy Usług Rozwojowych w ciągu jednej wizyty. Dzięki rejestracji w Bazie z pomocą konsultantów PARP zaoszczędzisz czas i wyjaśnisz wszelkie wątpliwości dot. funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych.  Zgłoszenia chęci skorzystania z  mobilnego punktu rejestracji należy dokonać niezależnie od zgłoszenia na seminarium wysyłając e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona.

A ponadto…

Podczas seminarium będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich, dowiedzieć się czym jest Podmiotowy System Finansowania, gdzie pozyskać bony rozwojowe dla siebie i dla swoich pracowników, poznać historie beneficjentów, którzy skorzystali z Funduszy Europejskich, a  na koniec do działania zmotywuje Dorota Wellman.
Już teraz zarejestruj się i przyjdź na seminarium.

Udział jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Zapisz się już dziś i przyjdź na seminarium.

Poniżej link do wydarzenia:

Agnieszka Zaremba

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach