Dzisiaj jest Poniedziałek. 21 września 2020. Imieniny obchodzą Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita, Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz, Mira. Do końca roku zostało 102 dni.
Agroturystyka

Domy Agroturystyczne

Urszula Gawędzka ZMYŚLONA 16

98-354 Siemkowice

tel. 043 / 841 71 29

 

http://www.agrozmyslona.republika.pl

trasa:

Gospodarstwo agroturystyczne Urszuli Gawędzkiej we wsi Zmyślona do którego można dojechać drogą utwardzoną gwarantuje swobodny i spokojny wypoczynek w jednej z najbardziej malowniczych wsi w gminie Siemkowice powiat pajęczański . Bezpośrednie usytuowanie nad rzeką Wartą , sprzyja spędzaniu wolnego czasu nad wodą a duża ilość lasów wzdłuż rzeki zachęca do pieszych wycieczek i wypraw rowerowych. Gospodarstwo oferuje 5 pokoi 4- osobowych w oddzielnie stojącym budynku , pole biwakowe, całodobowe wyżywienie / smaczne domowe posiłki / możliwość zakupu produktów rolnych z gospodarstwa. Wypoczywający mogą skorzystać z rowerów , przejażdżki furą, grzybobrania i ogniska. Duża powierzchnia domu umożliwia organizowanie szkoleń, zjazdów i spotkań integracyjnych . Można tu przyjechać z psem , kotem. Zmyślona nazwa tej miejscowości jest jak najbardziej prawdziwa to właśnie tu znajdziesz czas na przemyślenia w spokoju i ciszy "daleko od szosy".

____Wśród najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Łódzkiem w V edycji wojewódzkiego konkursu „Złota Grusza” laureatem w kategorii tradycyjne gospodarstwo agroturystyczne zostali Państwo Urszula i Andrzej Gawędzcy ze Zmyślonej z Gminy Siemkowice.Leszek Marecki KATARZYNOPOLE 40

98 -354 Siemkowice

tel. 043 / 842 33 09

tel. kom. 0-609672582


trasa:

Jesteś w Siemkowicach dalej kierujesz się drogą do miejscowości Radoszewice. Z Radoszewic kierujesz się do wsi Zmyślona położonej nad rzeką Wartą , Katarzynopole to wieś łącząca się w z wsią Zmyślona. Gospodarstwo agroturystyczne państwa Mareckich znajduje się w malowniczej dolinie w pobliżu rzeki Warty . Oferuje 8 - 10 miejsc noclegowych w dwóch , sąsiadujących ze sobą wolnostojących budynkach z możliwością korzystania z samoobsługowej kuchni . Na miejscu łazienka, stół do ping-ponga , plac zabaw dla dzieci i do gry w siatkówkę oraz miejsce na grill i ognisko . Obiekt stanowi idealne miejsce dla dłuższych pobytów rodzinnych - najbliższa okolica to świetne miejsce na spacery grzybobranie i zbiór owoców leśnych , a także na wycieczki rowerowe / do dyspozycji gości rowery / Przepiękne dukty i drogi leśne zachęcają turystę do obcowania z przyrodą . Można przyjechać z psem , kotem.


Bogusława Ślusarek i córka Mariola Ślusarek, Radoszewice ulica Targowa 34.

Tel. 691-697-363.

Oferują pokoje dwuosobowe z noclegiem całoroczne. Atrakcje: tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów, ścieżka zdrowia oraz możliwość jazdy konnej.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego