Dzisiaj jest Niedziela. 6 grudnia 2020. Imieniny obchodzą Dionizja, Emilian, Jarema, Jarogniew, Mikołaj. Do końca roku zostało 26 dni.
Agroturystyka

Domy Agroturystyczne

Urszula Gawędzka ZMYŚLONA 16

98-354 Siemkowice

tel. 043 / 841 71 29

 

http://www.agrozmyslona.republika.pl

trasa:

Gospodarstwo agroturystyczne Urszuli Gawędzkiej we wsi Zmyślona do którego można dojechać drogą utwardzoną gwarantuje swobodny i spokojny wypoczynek w jednej z najbardziej malowniczych wsi w gminie Siemkowice powiat pajęczański . Bezpośrednie usytuowanie nad rzeką Wartą , sprzyja spędzaniu wolnego czasu nad wodą a duża ilość lasów wzdłuż rzeki zachęca do pieszych wycieczek i wypraw rowerowych. Gospodarstwo oferuje 5 pokoi 4- osobowych w oddzielnie stojącym budynku , pole biwakowe, całodobowe wyżywienie / smaczne domowe posiłki / możliwość zakupu produktów rolnych z gospodarstwa. Wypoczywający mogą skorzystać z rowerów , przejażdżki furą, grzybobrania i ogniska. Duża powierzchnia domu umożliwia organizowanie szkoleń, zjazdów i spotkań integracyjnych . Można tu przyjechać z psem , kotem. Zmyślona nazwa tej miejscowości jest jak najbardziej prawdziwa to właśnie tu znajdziesz czas na przemyślenia w spokoju i ciszy "daleko od szosy".

____Wśród najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Łódzkiem w V edycji wojewódzkiego konkursu „Złota Grusza” laureatem w kategorii tradycyjne gospodarstwo agroturystyczne zostali Państwo Urszula i Andrzej Gawędzcy ze Zmyślonej z Gminy Siemkowice.Leszek Marecki KATARZYNOPOLE 40

98 -354 Siemkowice

tel. 043 / 842 33 09

tel. kom. 0-609672582


trasa:

Jesteś w Siemkowicach dalej kierujesz się drogą do miejscowości Radoszewice. Z Radoszewic kierujesz się do wsi Zmyślona położonej nad rzeką Wartą , Katarzynopole to wieś łącząca się w z wsią Zmyślona. Gospodarstwo agroturystyczne państwa Mareckich znajduje się w malowniczej dolinie w pobliżu rzeki Warty . Oferuje 8 - 10 miejsc noclegowych w dwóch , sąsiadujących ze sobą wolnostojących budynkach z możliwością korzystania z samoobsługowej kuchni . Na miejscu łazienka, stół do ping-ponga , plac zabaw dla dzieci i do gry w siatkówkę oraz miejsce na grill i ognisko . Obiekt stanowi idealne miejsce dla dłuższych pobytów rodzinnych - najbliższa okolica to świetne miejsce na spacery grzybobranie i zbiór owoców leśnych , a także na wycieczki rowerowe / do dyspozycji gości rowery / Przepiękne dukty i drogi leśne zachęcają turystę do obcowania z przyrodą . Można przyjechać z psem , kotem.


Bogusława Ślusarek i córka Mariola Ślusarek, Radoszewice ulica Targowa 34.

Tel. 691-697-363.

Oferują pokoje dwuosobowe z noclegiem całoroczne. Atrakcje: tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów, ścieżka zdrowia oraz możliwość jazdy konnej.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego