Dzisiaj jest Poniedziałek. 9 grudnia 2019. Imieniny obchodzą Delfina, Joachim, Joachima, Leokadia, Loda, Waleria, Wielisława, Wiesław. Do końca roku zostało 23 dni.
Informuję, że w dniu 27 sierpnia 2019 r. o godz. 7.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się XI sesja Rady Gminy Siemkowice zwołana w trybie nadzwyczajnym.
czwartek, 22 sierpnia 2019

Proponowany porządek dzienny posiedzenia.

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siemkowice na lata 2019-2028.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 r.
  5. Podjęcie uchwały uchylającej Uchwałę Nr II/14/18 Rady Gminy Siemkowice z dnia 4 grudnia 2018 r. w sprawie uchylenia Uchwały Nr XLVII/212/18 Rady Gminy Siemkowice z dnia 4 października 2018 r. w sprawie obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia Uchwały Nr XLVII/212/18 Rady Gminy Siemkowice z dnia 4 października 2018 r. w sprawie obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej.
  7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia dopłaty do taryfowej grupy odbiorców usług dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę na obszarze Gminy Siemkowice.
  8. Zamknięcie obrad XI sesji Rady Gminy.

Przewodniczący Rady Gminy
Waldemar Moryń