Dzisiaj jest Piątek. 22 listopada 2019. Imieniny obchodzą Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła. Do końca roku zostało 40 dni.
Wakacje w Bibliotece 2019
Autor: Katarzyna Gryndziak
środa, 04 września 2019

Gminna Biblioteka Publiczna w Siemkowicach podczas tegorocznych wakacji zaprosiła wszystkie dzieci do udziału w zajęciach pod hasłem „Wakacje w bibliotece„. W ciągu wakacyjnych tygodni naszym młodym czytelnikom przygotowano wiele atrakcji. Ponieważ biblioteka to zbiory książek, swą ofertę zaczyna od zaproszenia do czytania. Poza możliwością wypożyczenia książek do domu i wspólnego rodzinnego czytania, całe wakacje dzieci przy każdej okazji, nie tylko w czasie deszczu czytały, przeglądały książki  znajdujące się w bibliotece. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne i rękodzielnicze. Jak co roku czas spędzony w bibliotece podsumowaliśmy przy ognisku i zabawie.