Dzisiaj jest Czwartek. 6 sierpnia 2020. Imieniny obchodzą Felicysym, Jakub, January, Sława, Stefan, Sykstus, Wincenty. Do końca roku zostało 148 dni.
Wakacje w Bibliotece 2019
Autor: Katarzyna Gryndziak   
środa, 04 września 2019

Gminna Biblioteka Publiczna w Siemkowicach podczas tegorocznych wakacji zaprosiła wszystkie dzieci do udziału w zajęciach pod hasłem „Wakacje w bibliotece„. W ciągu wakacyjnych tygodni naszym młodym czytelnikom przygotowano wiele atrakcji. Ponieważ biblioteka to zbiory książek, swą ofertę zaczyna od zaproszenia do czytania. Poza możliwością wypożyczenia książek do domu i wspólnego rodzinnego czytania, całe wakacje dzieci przy każdej okazji, nie tylko w czasie deszczu czytały, przeglądały książki  znajdujące się w bibliotece. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne i rękodzielnicze. Jak co roku czas spędzony w bibliotece podsumowaliśmy przy ognisku i zabawie.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego