Dzisiaj jest Wtorek. 12 listopada 2019. Imieniny obchodzą Czcibor, Cibor, Izaak, Jonasz, Jozafat, Konradyn, Konradyna, Krystyn, Marcin, Renata, Renat, Witold, Witolda, Witołd. Do końca roku zostało 50 dni.
Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii
wtorek, 17 września 2019

Zgodnie z Rozporządzeniem nr 8/2019 Wojewody Łódzkiego z dnia 6 września 2019r. w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików na terenie niektórych obwodów łowieckich zlokalizowanych na obszarze województwa łódzkiego zmieniającego rozporządzenie Nr 7/2019 Wojewody Łódzkiego z dnia 22 sierpnia 2019r. w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików na terenie niektórych obwodów łowieckich zlokalizowanych na obszarze województwa łódzkiego do wiadomości i wykorzystania służbowego.

Jednocześnie informuję, że na terenie powiatu wieluńskiego i pajęczańskiego nakazuje się przeprowadzenie do dnia 31 grudnia 2019r. odstrzału sanitarnego dzików, dodatkowo poza planem łowieckim na 2019/2020 po 110 dzików. Rozporządzenie powyższe wchodzi w życie z dniem podania do wiadomości publicznej w sposób zwyczajowo przyjęty na terenie powiatu wieluńskiego i pajęczańskiego.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Wieluniu, ul. Kolejowa 63, 98-300 Wieluń, tel. (34) 843-36-49, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Treść rozporządzenia http://gminasiemkowice.pl/images/stories/pdf2.jpg