Dzisiaj jest Wtorek. 12 listopada 2019. Imieniny obchodzą Czcibor, Cibor, Izaak, Jonasz, Jozafat, Konradyn, Konradyna, Krystyn, Marcin, Renata, Renat, Witold, Witolda, Witołd. Do końca roku zostało 50 dni.
Narodowe czytanie w Bibliotece
Autor: Katarzyna Gryndziak
piątek, 20 września 2019

Do kalendarza imprez w naszej bibliotece wpisała się akcja „Narodowego czytania”. Spotkaliśmy się już po raz czwarty przy wspólnej lekturze. Tym razem było to osiem nowel polskich na „ 8” Narodowe czytanie. Wszystko rozpoczęło się od przywitania gości i odczytania listu przewodniego Prezydenta Rzeczypospolitej. Fragmenty bądź całe nowele  odczytane zostały przez nauczycieli i uczniów ze Szkoły Podstawowej w Siemkowicach, rodziców,Panią Wójt oraz pracowników Urzędu Gminy i Gminnej Biblioteki Publicznej w Siemkowicach.