Dzisiaj jest Poniedziałek. 14 października 2019. Imieniny obchodzą Alan, Bernard, Dominik, Dzierżymir, Fortunata, Kalikst, Kaliksta. Do końca roku zostało 79 dni.
Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii

Zgodnie z Rozporządzeniem nr 8/2019 Wojewody Łódzkiego z dnia 6 września 2019 r. w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików na terenie niektórych obwodów łowieckich zlokalizowanych na obszarze województwa łódzkiego zmieniającego rozporządzenie  Nr 7/2019 Wojewody Łódzkiego z dnia 22 sierpnia 2019 r. w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików na terenie niektórych obwodów łowieckich zlokalizowanych na obszarze województwa łódzkiego do wiadomości i wykorzystania służbowego.

Jednocześnie informuję, że na terenie powiatu wieluńskiego i pajęczańskiego nakazuje się przeprowadzenie do dnia  31 grudnia 2019 r. odstrzału sanitarnego dzików, dodatkowo poza planem łowieckim na 2019/2020 po 110 dzików. Rozporządzenie powyższe wchodzi w życie z dniem podania do wiadomości publicznej w sposób zwyczajowo przyjęty na terenie powiatu wieluńskiego i pajęczańskiego.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii  w Wieluniu, ul. Kolejowa 63, 98-300 Wieluń, tel. (34) 843-36-49, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Do pobrania:

Rozporządzenie nr 8/2019 Wojewody Łódzkiego w sprawie
zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików (...)