Dzisiaj jest Poniedziałek. 9 grudnia 2019. Imieniny obchodzą Delfina, Joachim, Joachima, Leokadia, Loda, Waleria, Wielisława, Wiesław. Do końca roku zostało 23 dni.
Ceny i stawki opłat dla zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miejscowości Siemkowice na okres 18 miesięcy
piątek, 22 listopada 2019

Siemkowice, dnia 22.11.2019 r.

Wójt Gminy Siemkowice uprzejmie informuje; że Dyrektor Regionalnego Zarząd Gospodarki Wodnej Wód Polskich w Poznaniu działając na podstawie art. 24 c ust. 2 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz.1439) po rozpatrzeniu wniosku Gminy Siemkowice, decyzją Nr. PO.RET.070.14.2.2019/D/SK z dnia 12 listopada 2019 r. zatwierdził ceny i stawki opłat dla zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miejscowości Siemkowice na okres 18 - miesięcy.

Decyzję opublikowano dnia 21 listopada 2019 r. na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Zatwierdzone ceny i stawki opłat wchodzą w życie po upływie 7 dni od dnia ogłoszenia tj. od 29 listopad 2019 roku.

Wyszczególnienie

Termin obowiązywania

na okres 18 – miesięcy

Cena za 1m 3 odprowadzanych ścieków

9,32 zł – netto
10,07 zł - brutto

Rada Gminy Siemkowice na najbliższej sesji podejmie uchwałę w sprawie ustalenia dopłaty do cen i stawek opłat dla zbiorowego odprowadzania ścieków na okres 18 miesięcy na terenie miejscowości Siemkowice. Po podjęciu uchwały informacje dotyczące bonifikaty zostaną podane do wiadomości.

Wójt Gminy
/-/ Zofia Kotynia