Dzisiaj jest Poniedziałek. 9 grudnia 2019. Imieniny obchodzą Delfina, Joachim, Joachima, Leokadia, Loda, Waleria, Wielisława, Wiesław. Do końca roku zostało 23 dni.
Inwentaryzacja folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej
Autor: Andrzej Jendraszczyk
czwartek, 28 listopada 2019

Uprzejmie informujemy rolników, iż Gmina Siemkowice może złożyć do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Łodzi wniosku o dofinansowanie w formie dotacji do transportu oraz odzysku i unieszkodliwienia odpadów z folii rolniczej, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag. W związku z powyższym rolnicy posiadający w/w odpady winni w terminie od 27.11.2019 r. do 04.12.2019 r. podać posiadaną ilość wskazanych odpadów.

Dane niezbędne do inwentaryzacji to:

1. imię i nazwisko rolnika oraz nr telefonu kontaktowego,
  2. adres gospodarstwa rolnego lub siedziby gospodarstwa rolnego,
  3. numer gospodarstwa rolnego,
  4. ilość posiadanej folii rolniczej (osobno białej i osobno czarnej), siatki do owijania balotów i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag podana w [kg].

Niniejsze dane należy przekazać:

• osobiście do Urzędu Gminy w Siemkowice, Plac Wolności 1, 98-354 Siemkowice w formie papierowej – pokój 17 w godzinach pracy urzędu,

Druki do pobrania:

Wzór formularza inwentaryzacji (word)
Wzór formularza inwentaryzacji (pdf)