Dzisiaj jest Poniedziałek. 9 grudnia 2019. Imieniny obchodzą Delfina, Joachim, Joachima, Leokadia, Loda, Waleria, Wielisława, Wiesław. Do końca roku zostało 23 dni.
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemkowicach informuje o rozpoczęciu kolejnej edycji dystrybucji paczek żywnościowych w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 Podprogram 2019
piątek, 29 listopada 2019

Pomocą żywnościową mogą zostać objęte osoby i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, których dochód nie przekracza 200% kryterium dochodowego określonego w ustawie o pomocy społecznej

- 1402 zł w przypadku osoby samotnie gospodarującej

- 1056 zł w przypadku osoby w rodzinie

Prosimy osoby, które są zainteresowane otrzymywaniem żywności z PO PŻ Podprogram 2019 o zgłaszanie się do pracowników socjalnych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Siemkowicach  w celu ustalenia sytuacji dochodowej i zakwalifikowania do otrzymywania powyższej pomocy.
Osoby zainteresowane zobowiązane są do wypełnienia oświadczenia o dochodzie rodziny netto za miesiąc poprzedzający miesiąc złożenia oświadczenia.