Dzisiaj jest Środa. 15 lipca 2020. Imieniny obchodzą Daniel, Dawid, Dawida, Egon, Henryk, Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Lubomysł, Niecisław, Włodzimierz. Do końca roku zostało 170 dni.
Odblaskowy pierwszak
Autor: Administrator   
piątek, 06 grudnia 2019

W dniu 3 grudnia 2019 roku uczniowie klas I szkół podstawowych w Siemkowicach, Lipniku i Radoszewicach spotkali się z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie, asp.szt. Zbigniewem Kleszczyńskim, w ramach realizowanego programu profilaktyczno-edukacyjnego KPP w Pajęcznie ,,Odblaskowy Pierwszak”.

Uczniowie mogli dowiedzieć się jakich zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym należy przestrzegać, w szczególności poruszania się pieszych i rowerzystów. Uświadamiano dzieciom jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych, które w sposób znaczący poprawiają bezpieczeństwo na drodze.

Na koniec uczniowie otrzymali ,,zestawy odblaskowe” w postaci kamizelek i opasek odblaskowych ufundowane przez Wójta Gminy Siemkowice. Dzieci z uśmiechem podziękowały za przekazaną wiedzę o bezpieczeństwie i podarunki

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego