Dzisiaj jest Czwartek. 1 października 2020. Imieniny obchodzą Benigna, Cieszysław, Danuta, Dan, Danisz, Igor, Jan, Remigiusz. Do końca roku zostało 92 dni.
Autor: Zofia Kotynia
piątek, 13 marca 2020

Komunikat Wójta Gminy Siemkowice

Siemkowice, 13 marca 2020r.

Szanowni Państwo!

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną związaną z wirusem SARS-Cov-2 oraz mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, Wójt Gminy Siemkowice apeluje:

1. O ograniczenie, w miarę możliwości do niezbędnego minimum, osobistych wizyt w Urzędzie Gminy w Siemkowicach oraz Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Siemkowicach, a jeżeli jest to możliwe o kontakt telefoniczny pod numerami 43 841 72 69 lub 43 841 72 17 lub w formie elektronicznej za pośrednictwem e-puap oraz poczty elektronicznej:

Urząd Gminy w Siemkowicach
ul. Plac Wolności 1, 98-354 Siemkowice
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. e-puap: / n9526flsor/skrytka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemkowicach
ul. Plac Wolności 1, 98-354 Siemkowice
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. e-puap: / GOPS_Siemkowice/SkrytkaESP

2. O ograniczenie wpłat dokonywanych osobiście w KASIE Urzędu Gminy w Siemkowicach. Wpłaty prosimy dokonywać na konto Gminy: Bank Spółdzielczy Warta o/Siemkowice ul. Szkolna 5, 98-354 Siemkowice nr 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190 lub na indywidualny rachunek wskazany dla opłat za odpady: 65 9270 1029 0200 0794 2002 0456

3. Apeluje do organizatorów wszelkich  przedsięwzięć gromadzących mieszkańców o rozważenie przełożenia wydarzeń na inny termin lub całkowite ich odwołanie.

Jednocześnie  proszę o zachowanie spokoju, przestrzeganie zasad higieny w celu redukowania możliwości rozprzestrzeniania się wirusa.

Powyższe działanie ma charakter profilaktyczny i jest konieczną ostrożnością w celu ograniczenia możliwości ewentualnego rozprzestrzeniania się zakażenia.

O wszelkich kolejnych krokach będziemy Państwa informować za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Wójt Gminy
/-/ Zofia Kotynia