Dzisiaj jest Środa. 30 września 2020. Imieniny obchodzą Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław, Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor, Wiktoriusz, Zofia. Do końca roku zostało 93 dni.
Autor: Zofia Kotynia
piątek, 13 marca 2020

Komunikat Wójta Gminy Siemkowice

Siemkowice, 13 marca 2020r.

Szanowni Państwo!

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną związaną z wirusem SARS-Cov-2 oraz mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, uprzejmie informuję, że zawiesza się od dnia 13 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. działalność Gminnej Biblioteki Publicznej z siedzibą  w Siemkowicach, na podstawie Zarządzenia Nr 128/2020 Wójta Gminy Siemkowice z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie zawieszenia działalności Gminnej Biblioteki Publicznej z siedzibą w Siemkowicach w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem choroby zakaźnej wywołanej wirusem SARS-CoV-2 (COVID – 19)

Wójt Gminy
/-/ Zofia Kotynia