Dzisiaj jest Wtorek. 2 czerwca 2020. Imieniny obchodzą Efrem, Erazm, Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna, Mikołaj, Nicefor, Piotr, Racisław. Do końca roku zostało 213 dni.
WYPŁATA ZWROTU PODATKU AKCYZOWEGO
Autor: Renata Nagieł
wtorek, 31 marca 2020

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 Urząd Gminy w Siemkowicach zwraca się z prośbą do rolników, którzy we wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na pierwsze półrocze 2020 roku określili wypłacenie zwrotu w gotówce za pośrednictwem kasy urzędu o dostarczenie numeru rachunku bankowego wraz z danymi posiadacza rachunku, na który będzie można przekazać pieniądze Dostarczenie nr rachunku można dokonywać w godzinach pracy Urzędu Gminy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00 za pomocą skrzynki korespondencyjnej wystawionej na parterze w budynku urzędu przy  wejściu , mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub e PUAP: /n9526flsor/skrytka