Dzisiaj jest Wtorek. 2 czerwca 2020. Imieniny obchodzą Efrem, Erazm, Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna, Mikołaj, Nicefor, Piotr, Racisław. Do końca roku zostało 213 dni.
piątek, 08 maja 2020

Urząd Gminy w Siemkowicach informuje, że w związku z brakiem możliwości przygotowania  szkoły zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej, Dyrektorzy placówek z terenu Gminy Siemkowice, po uzyskaniu zgody organu prowadzącego zawiesili prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej w Publicznym Przedszkolu w Siemkowicach, w oddziałach przedszkolnych w Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siemkowicach, w oddziale przedszkolnym w  Publicznej Szkole Podstawowej w Lipniku, w oddziale przedszkolnym w Publicznej Szkole Podstawowej w Radoszewicach oraz w Punkcie Przedszkolnym w  Publicznej Szkole Podstawowej w Radoszewicach na czas oznaczony od dnia 06 maja 2020 r. do 24 maja 2020 r. w związku z zapobieganiem i zwalczaniem COVID-19.

Zajęcia są nadal prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.