Dzisiaj jest Poniedziałek. 19 kwietnia 2021. Imieniny obchodzą Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner, Włodzimierz. Do końca roku zostało 257 dni.
Informacja na temat Programu "Czyste Powietrze"
Autor: Zofia Kotynia
wtorek, 12 maja 2020

Szanowni Mieszkańcy,

Uprzejmie informuję, że w Urzędzie Gminy w każdą środę od godziny 15.30 do 18.00 wyznaczony pracownik będzie udzielał informacji nt. dofinansowania w ramach Programu ,,Czyste Powietrze”.

Zainteresowani mieszkańcy mogą skorzystać z porady osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 602 806 126.

Program "Czyste powietrze" jest realizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Jego głównym celem jest wymiana nieekologicznych kotłów na nowe ekologiczne kotły V klasy. W ramach programu można również przeprowadzić termomodernizację budynków mieszkalnych oraz dokonać modernizacji instalacji grzewczej i ciepłej wody użytkowej. Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych. Rodzaj wsparcia to dotacja lub dotacja i pożyczka.

Więcej informacji o programie pod adresem: