Dzisiaj jest Środa. 15 lipca 2020. Imieniny obchodzą Daniel, Dawid, Dawida, Egon, Henryk, Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Lubomysł, Niecisław, Włodzimierz. Do końca roku zostało 170 dni.
poniedziałek, 01 czerwca 2020

WÓJTA GMINY SIEMKOWICE z dnia 29 maja 2020 r. dotyczący pracy Urzędu Gminy

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878 z późn.zm.), Urząd Gminy w Siemkowicach przywraca bezpośrednią obsługę interesantów od 1 czerwca 2020 r. Obsługa będzie odbywała się przy zachowaniu odpowiednich rygorów sanitarnych:

1. obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem do Urzędu;
  2. obowiązkowa osłona na usta i nos;
  3. zachowanie 2 m odstępu pomiędzy interesantami (oraz pracownikami Urzędu)
  4. w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być więcej niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.

Godziny pracy Urzędu i GOPS-u: poniedziałek –piątek godz. 700 - 1500

Godziny pracy kasy Urzędu: poniedziałek –piątek godz. 700 - 1400

Z uwagi na bezpieczeństwo pracowników oraz interesantów w związku z utrzymującym się stanem epidemii na terenie kraju w dalszym ciągu zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego, drogą e-mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą e-PUAP: /n9526flsor/skrytka.

Wójt Gminy Siemkowice
Zofia Kotynia