Dzisiaj jest Poniedziałek. 20 września 2021. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
Narodowe Czytanie 2020
Autor: Katarzyna Gryndziak   
wtorek, 06 października 2020

W czwartkowe popołudnie 1 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Siemkowicach odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania, mającej popularyzować fundamentalne w polskiej kulturze dzieła, wzmacniać poczucie wspólnej tożsamości, a także promować kulturę żywego słowa w jej najdoskonalszych przejawach. W tym roku była to "Balladyna" Juliusza Słowackiego odczytana wspólnie z nauczycielami i uczniami ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siemkowicach.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów