Dzisiaj jest Poniedziałek. 20 września 2021. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
Autor: Mariusz Bereś
wtorek, 13 października 2020

Załączniki:

Obwieszczenie Wójta Gminy Siemkowice w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającego na budowie sieci wodociągowej o długości 835 m z rur PE 100 o średnicy 110mm na działkach nr ewid. 58 i 59 (obręb 0019 Siemkowice) położonych w miejscowości Siemkowice oraz na działkach nr ewid. 171 i 190 (obręb 0011 Łukomierz) położonych w miejscowości Łukomierz, gmina Siemkowice (format pdf)