Dzisiaj jest Niedziela. 6 grudnia 2020. Imieniny obchodzą Dionizja, Emilian, Jarema, Jarogniew, Mikołaj. Do końca roku zostało 26 dni.
wtorek, 03 listopada 2020

Komunikat Wójta Gminy Siemkowice

Szanowni Państwo !

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 stosownie do  § 1 pkt 6 rozporządzenia z dnia 2 listopada 2020r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 1931), Wójt Gminy Siemkowice uprzejmie informuje o czasowym ograniczeniu od dnia  03.11.2020 r. do odwołania przyjmowania petentów w Urzędzie Gminy w Siemkowicach oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

W sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki prosimy  o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu sekretariat Urzędu: 43 841 72 69 lub w formie elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz za pośrednictwem skrzynki podawczej e-puap: /n9526flsor/skrytka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemkowicach tel. 43 841-72-85; email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , skrzynki: e-puap: /GOPS_Siemkowice/SkrytkaESP

Kasa Urzędu będzie nieczynna do odwołania.  Wszelkie płatności proszę dokonywać najlepiej elektronicznie na numer rachunku bankowego Gminy Siemkowice:  Bank Spółdzielczy Warta o/Siemkowice

nr: 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

(woda, czynsze, opłaty lokalne, za przyłącza kanalizacyjne,  opłaty skarbowe i inne);

natomiast opłaty za odpady dokonywać na konto

nr: 65 9270 1029 0200 0794 2002 0456.

Obsługa Petentów w Urzędzie Gminy w Siemkowicach prowadzona będzie tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość. Apelujemy również do Mieszkańców o stosowanie się do zaleceń i ograniczenie kontaktów oraz zbiorowego gromadzenia się i przebywania  w miejscach publicznych.

Wójt Gminy Siemkowice