Dzisiaj jest Niedziela. 6 grudnia 2020. Imieniny obchodzą Dionizja, Emilian, Jarema, Jarogniew, Mikołaj. Do końca roku zostało 26 dni.
Informuję, że dnia 27 listopada 2020 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się XXII sesja Rady Gminy Siemkowice.
piątek, 20 listopada 2020

Porządek dzienny posiedzenia.

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad oraz przyjęcie protokołu Nr XXI sesji Rady Gminy.
  3. Informacja Wójta Gminy o działalności w okresie międzysesyjnym.
  4. Interpelacje i wnioski radnych.
  5. Rozpatrzenie i zaopiniowanie informacji na temat stanu zaawansowania prac inwestycji planowanych do realizacji w 2020 r.
  6. Przedstawienie informacji na temat złożonych informacji majątkowych.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siemkowice na lata 2019-2027.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2020 r.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia stawek podatku od środków transportowych.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Gminy Siemkowice.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zasad przyznawania i wysokości diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowej dla radnych Rady Gminy Siemkowice.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Siemkowice z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 rok.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany załącznika do uchwały Nr VI/45/19 Rady Gminy Siemkowice z dnia 25 kwietnia 2019 r. w sprawie przyjęcia Programu Wspierania Rodziny w Gminie Siemkowice na lata 2019-2021.
  14. Wolne wnioski, zapytania i odpowiedzi.
  15. Zamknięcie obrad XXII sesji Rady Gminy.

Protokół z XXI sesji Rady Gminy jest wyłożony do wglądu w pok. Nr 4, z którego  treścią można się zapoznać.

Przewodniczący Rady Gminy
Waldemar Moryń