Dzisiaj jest Niedziela. 19 września 2021. Imieniny obchodzą Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja, Sydonia, Teodor, Więcemir. Do końca roku zostało 104 dni.
Jubileusz 50-lecia i 60-lecia pożycia małżeńskiego w Gminie Siemkowice
piątek, 12 marca 2021
W dniu 2 i 3 grudnia 2020 roku piętnaście par z terenu gminy Siemkowice świętowało Jubileusz 50-lecia oraz jedna para jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego.

W związku z panującą w kraju sytuacją epidemiczną, uroczystość nie mogła przebiegać w  dotychczasowej formie. Zamiast wspólnego świętowania odbyły się indywidualne spotkania z Dostojnymi Jubilatami.

Z wizytą do tegorocznych Jubilatów  wybrali się osobiście Wójt Gminy Zofia Kotynia, Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Magdalena Beksa, Radny Powiatu Pajęczańskiego Tadeusz Ślusarek oraz pracownik USC Małgorzata Burchard.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP wręczyła naszym Czcigodnym Jubilatom Pani Wójt Gminy Zofia Kotynia. Były serdeczne życzenia i gratulacje, nie zabrakło również prezentów, pamiątkowych dyplomów, kwiatów i słodkich niespodzianek. Świętowanie przebiegało w bardzo serdecznej atmosferze, a jubilaci promienieli pogodnym nastrojem.

Szanownym Jubilatom raz jeszcze składamy serdeczne gratulacje za półwiecze wytrwałego pożycia małżeńskiego. Niech przez dalsze lata cieszą się zdrowiem, zażywając radości życia w kręgu najbliższych aby w szczęściu mogli świętować kolejne rocznice wspólnego pożycia małżeńskiego.

Odznaczeni zostali Państwo:

60 rocznica ślubu: