Dzisiaj jest Niedziela. 19 września 2021. Imieniny obchodzą Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja, Sydonia, Teodor, Więcemir. Do końca roku zostało 104 dni.
Zarządzenie 213/2021 w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Gminy Siemkowice w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn.:"Powszechna nauka pływania dla uczniów klas I-III z terenu Gminy Siemkowice
Autor: Irena Biecuszek
wtorek, 16 marca 2021

Załączniki:

Treść Zarządzenia 213/2021 Wójta Gminy Siemkowice z dnia 16 marca 2021r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Gminy Siemkowice w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn.:"Powszechna nauka pływania dla uczniów klas I-III z terenu Gminy Siemkowice w 2021 roku" (format pdf)

Załącznik nr 1 - ogłoszenie o otwartym konkursie (format pdf)

Załącznik nr 2 - wzór oferty (format pdf)

Załącznik nr 3 - wzór sprawozdania (format pdf)

Załącznik nr 4 - oświadczenie (format pdf)

Załącznik nr 5 - RODO (format pdf)