Dzisiaj jest Sobota. 19 czerwca 2021. Imieniny obchodzą Borzysław, Gerwazy, Julianna, Odo, Protazy, Sylweriusz. Do końca roku zostało 196 dni.
Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa w Gminie Siemkowice
Autor: Administrator   
środa, 17 marca 2021
Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa, przypadającego 11 marca, Wójt Gminy Siemkowice Pani Zofia Kotynia zaprosiła Panie i Panów Sołtysów z terenu gminy na uroczyste spotkanie, które odbyło się 16 marca br. w sali konferencyjnej Urzędu.

W gminie Siemkowice działa piętnastu Sołtysów, wszyscy przyjęli zaproszenie  i byli obecni. W uroczystości wzięli udział także: Przewodniczący Rady Gminy Siemkowice Waldemar Moryń, Radny Powiatu Pajęczańskiego Tadeusz Ślusarek, Sekretarz Gminy Magdalena Beksa oraz Z-ca Kierownika Referatu Organizacyjnego Edyta Drab. W imieniu przedstawicieli samorządu, Pani Wójt podziękowała wszystkim obecnym Paniom i Panom Sołtysom za społeczną pracę i zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w codziennym życiu społeczności lokalnych.  Gospodarzom Sołectw wręczono listy gratulacyjne, kwiaty oraz upominki, życząc zdrowia, wytrwałości w trudnej społecznej pracy oraz wszelkiej pomyślności  w życiu osobistym i zawodowym. W miłej atmosferze, przy filiżance kawy i torcie okolicznościowym, podkreślono ważną rolę Sołectw jako jednostek pomocniczych w funkcjonowaniu Gminy.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego