Dzisiaj jest Poniedziałek. 19 kwietnia 2021. Imieniny obchodzą Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner, Włodzimierz. Do końca roku zostało 257 dni.
Ograniczenie funkcjonowania Urzędu Gminy w Siemkowicach
Autor: Administrator   
wtorek, 23 marca 2021

Szanowni Państwo!

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w naszym kraju oraz decyzją władz państwowych o wprowadzeniu rozszerzonych zasad bezpieczeństwa w całej Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Mieszkańców, w związku z działaniami mającymi zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, uprzejmie proszę i apeluje o ograniczenie do minimum osobistych wizyt w Urzędzie Gminy w Siemkowicach.

W sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu sekretariat Urzędu: 43 841 72 69 lub w formie elektronicznej  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz za pośrednictwem skrzynki podawczej e-puap: /n9526flsor/skrytka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemkowicach tel. 43 841-72-85; email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , skrzynki: e-puap: /GOPS_Siemkowice/SkrytkaESP

Kasa Urzędu będzie nieczynna do odwołania.  Wszelkie płatności proszę dokonywać najlepiej elektronicznie na numer rachunku bankowego Gminy Siemkowice: Bank Spółdzielczy Warta o/Siemkowice

nr: 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

(woda, czynsze, opłaty lokalne, za przyłącza kanalizacyjne, opłaty skarbowe i inne);

natomiast opłaty za odpady dokonywać na konto

nr: 65 9270 1029 0200 0794 2002 0456.

Obsługa Petentów w Urzędzie Gminy w Siemkowicach prowadzona będzie tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego