Dzisiaj jest Piątek. 7 maja 2021. Imieniny obchodzą Benedykt, Bogumir, Domicela, Flawia, Florian, Gizela, Gustawa, Ludmiła, Ludomiła, Sawa, Wincenta. Do końca roku zostało 239 dni.
Obwieszczenie oraz Postanowienie Regionalnego Dyrektora ochrony środowiska w Łodzi
środa, 21 kwietnia 2021

Załączniki:

Obwieszczenie o środowiskowych uwarunkowaniach po przeprowadzeniu oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn.:"Prace na linii kolejowej C-E 65 na odc. Chorzów Batory - Tarnowskie Góry - Karsznice - Innowrocław - Bydgoszcz - Maksymilianowo - odcinek realizacyjny - granica województw śląskie/łódzkie - zduńska Wola Karsznice" (format pdf)

Postanowienie o środowiskowych uwarunkowaniach po przeprowadzeniu oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn.:"Prace na linii kolejowej C-E 65 na odc. Chorzów Batory - Tarnowskie Góry - Karsznice - Innowrocław - Bydgoszcz - Maksymilianowo - odcinek realizacyjny - granica województw śląskie/łódzkie - zduńska Wola Karsznice" (format pdf)