Dzisiaj jest Poniedziałek. 27 września 2021. Imieniny obchodzą Amadeusz, Amedeusz, Damian, Kosma, Przedbor, Urban. Do końca roku zostało 96 dni.
piątek, 23 kwietnia 2021

Informuję, że dnia 29 kwietnia 2021 r.  o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się XXVI sesja Rady Gminy Siemkowice.

Porządek dzienny posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad oraz przyjęcie protokołu Nr XXV sesji Rady Gminy.
  3. Sprawozdanie z działalności Gminnego Ośrodka Zdrowia w Siemkowicach za 2020r.
  4. Ocena zasobów pomocy społecznej za 2020 r.
  5. Sprawozdanie finansowe i merytoryczne z rozliczenia dla klubów sportowych.
  6. Sprawozdanie z realizacji Programu Współpracy Gminy Siemkowice z Organizacjami Pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie za 2020 rok.
  7. Sprawozdanie Wójta Gminy o działalności w okresie międzysesyjnym.
  8. Interpelacje i wnioski radnych.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siemkowice na lata 2021-2027.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2021 r.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie  wykonania podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zasad i wysokości przysługujących diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowych dla sołtysów Gminy Siemkowice.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad nabywania, zbywania i obciążania nieruchomości Gminy Siemkowice oraz ich wydzierżawiania lub wynajmowania na czas oznaczony dłuższy niż trzy lata lub na czas nieoznaczony.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie uznania petycji za niezasługującą na uwzględnienie.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie uznania petycji za niezasługującą na uwzględnienie.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie uznania petycji za niezasługującą na uwzględnienie.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie uznania petycji za niezasługującą na uwzględnienie.
  18. Podjęcie uchwały w sprawie uznania petycji za niezasługującą na uwzględnienie.
  19. Wolne wnioski, zapytania i odpowiedzi.
  20. Zamknięcie obrad XXVI sesji Rady Gminy.

Protokół z XXV sesji Rady Gminy jest wyłożony do wglądu w pok. Nr 4, z którego  treścią można się zapoznać.

Przewodniczący Rady Gminy

Waldemar Moryń