Dzisiaj jest Niedziela. 19 września 2021. Imieniny obchodzą Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja, Sydonia, Teodor, Więcemir. Do końca roku zostało 104 dni.
SPZOZ w Pajęcznie zaprasza do punktu szczepień powszechnych
poniedziałek, 10 maja 2021

4 maja 2021r. w Pajęcznie ruszyła akcja Szczepień  Powszechnych. Punkt Szczepień Powszechnych został przygotowany przez Starostwo Powiatowe w Pajęcznie przy ścisłej współpracy z Samodzielnym Publicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie. Punkt znajduje się w budynku hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 1 w Pajęcznie. W punkcie szczepić się będą mogli nie tylko mieszkańcy powiatu, ale także wszyscy zainteresowani zgodnie z Narodowym Programem Szczepień. Na hali przygotowane są cztery stanowiska do kwalifikacji i cztery punkty szczepień. Dodatkowo został utworzony punkt pomocy medycznej, strefa rejestracji oraz strefa wypoczynku i obserwacji.

Więcej informacji pod adresem: