Dzisiaj jest Środa. 10 sierpnia 2022. Imieniny obchodzą Asteria, Bernard, Bogdan, Borys, Filomena, Laurencjusz, Wawrzyniec, Prochor, Wierzchosław. Do końca roku zostało 144 dni.
Informuję, że w dniu 26 maja 2021 r. o godz. 7.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się XXVII sesja Rady Gminy Siemkowice zwołana w trybie nadzwyczajnym.
Autor: Administrator   
poniedziałek, 24 maja 2021

Proponowany porządek dzienny posiedzenia.

  1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2021 r.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie wykonania podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Pajęczańskiemu z przeznaczeniem na zadanie pn.: „Dokumentacja projektowa przebudowy drogi powiatowej nr 4536E gr. pow. wieluń./pajęcz.  – Radoszewice – Siemkowice – Pajęczno w m. Siemkowice (ul. Dziegieciów) na odc. 780 mb.”
  6. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XVII/98/20 Rady Gminy Siemkowice z dnia 28 lutego 2020 r. w sprawie ustalenia stawek opłat za zajęcie pasa drogowego na cele niezwiązane z budową, przebudową, remontem, utrzymaniem i ochroną dróg dla których zarządcą jest Wójt Gminy Siemkowice.
  7. Zamknięcie obrad XXVII sesji Rady Gminy.

Przewodniczący Rady Gminy
Waldemar Moryń

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów