Dzisiaj jest Niedziela. 19 września 2021. Imieniny obchodzą Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja, Sydonia, Teodor, Więcemir. Do końca roku zostało 104 dni.
Informacja dla Mieszkańców Gminy Siemkowice o możliwości udziału w debacie nad raportem o stanie Gminy Siemkowice za 2020 rok.
Autor: Administrator   

Rada Gminy Siemkowice

Siemkowice, dnia 18 czerwca 2021 r.

I N F O R M A C J A

Informuję Mieszkańców Gminy Siemkowice o możliwości udziału w debacie nad raportem o stanie Gminy Siemkowice za 2020 rok.

Mieszkaniec Gminy Siemkowice, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem, składa do Przewodniczącego Rady Gminy Siemkowice (Urząd Gminy w Siemkowicach, Plac Wolności 1 – pokój nr 4) pisemne zgłoszenie poparte 20 podpisami osób.

Zgłoszenie Mieszkańców do udziału w debacie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie Gminy Siemkowice.

Termin sesji, na której odbędzie się debata nad raportem o stanie Gminy ustalony został na dzień 30 czerwca 2021 r. (środa) godz. 9.00 – sala konferencyjna w Urzędzie Gminy w Siemkowicach Plac Wolności 1.

W związku z powyższym zgłoszenia do debaty przyjmowane będą w Urzędzie Gminy w Siemkowicach do dnia 29 czerwca 2021r.  (wtorek) do godz. 15.00.

Przewodniczący Rady Gminy

/Waldemar Moryń/

Załączniki:

Zarządzenie w sprawie przedstawienia raportu o stanie Gminy Siemkowice za rok 2020 (format pdf)

Raport o stanie Gminy za 2020 rok (format pdf)

Zgłoszenie do udziału w debacie nad raportem o stanie gminy (format docx)

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów