Dzisiaj jest Niedziela. 19 września 2021. Imieniny obchodzą Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja, Sydonia, Teodor, Więcemir. Do końca roku zostało 104 dni.
Informuję, że dnia 30 czerwca 2021 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się XXVI sesja Rady Gminy Siemkowice.
środa, 23 czerwca 2021

Informuję, że dnia 30 czerwca 2021  r.  o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się XXVI sesja Rady Gminy Siemkowice.

Porządek dzienny posiedzenia.

1.    Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2.    Przedstawienie porządku obrad oraz przyjęcie protokołu Nr XXVI, XXVII, XXVIII sesji Rady Gminy.
3.    Interpelacje i wnioski radnych.
4.    Przedstawienie raportu o stanie Gminy Siemkowice za rok 2020:
a/ debata nad raportem o stanie Gminy Siemkowice za rok 2020;
b/ podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Siemkowice wotum zaufania.
5.    Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Siemkowice za 2020 rok:
a/ podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Siemkowice za 2020 rok;
b/ podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2020 rok.
6.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siemkowice na lata 2021-2027.
7.    Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2021 r.
8.    Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia dopłaty do taryfowej grupy odbiorców usług dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę na obszarze Gminy Siemkowice.
9.    Wolne wnioski, zapytania i odpowiedzi.
10.    Zamknięcie obrad XXIX sesji Rady Gminy.

Protokół z XXVI, XXVII, XXVIII sesji Rady Gminy jest wyłożony do wglądu w pok. Nr 4, z którego  treścią można się zapoznać.

Przewodniczący Rady Gminy
Waldemar Moryń