Dzisiaj jest Środa. 10 sierpnia 2022. Imieniny obchodzą Asteria, Bernard, Bogdan, Borys, Filomena, Laurencjusz, Wawrzyniec, Prochor, Wierzchosław. Do końca roku zostało 144 dni.
Spotkanie informacyjne – program „Czyste powietrze”
Autor: Administrator   
wtorek, 20 lipca 2021
Urząd Gminy w Siemkowicach serdecznie zaprasza Mieszkańców Gminy na spotkanie informacyjne w ramach programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 27 lipca 2021r. o godz. 15:00 w Urzędzie Gminy w Siemkowicach na sali konferencyjnej.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione i omówione główne cele i założenia programu oraz sposób postępowania w celu uzyskania dotacji z w/w programu według nowych obowiązujących zasad programu.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców Gminy Siemkowice, którzy w swoich budynkach mieszkalnych jednorodzinnych planują np. wymianę starych źródeł ciepła poniżej 5 klasy, które nie posiadają wyłącznie automatycznego podajnika, termomodernizację budynków jednorodzinnych, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, montaż instalacji fotowoltaicznych itp.

Przypominamy, że w Urzędzie Gminy Siemkowice został uruchomiony Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze” zainteresowanych mieszkańców zapraszamy do kontaktu tel. 43/8417269 lub 602806126.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów