Dzisiaj jest Niedziela. 19 września 2021. Imieniny obchodzą Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja, Sydonia, Teodor, Więcemir. Do końca roku zostało 104 dni.
Informuję, że w dniu 26 lipca 2021 r. o godz. 7.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się XXX sesja Rady Gminy Siemkowice zwołana w trybie nadzwyczajnym.
czwartek, 22 lipca 2021

Proponowany porządek dzienny posiedzenia.

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siemkowice na lata 2021-2027.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2021 r.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia opłaty za zrzut ścieków oraz osadów z przydomowych oczyszczalni ścieków dowożonych pojazdami asenizacyjnymi do punktu zlewnego w Oczyszczalni Ścieków w Siemkowicach.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Siemkowice w roku szkolnym 2021/2022.
  7. Zamknięcie obrad XXX sesji Rady Gminy.

Przewodniczący Rady Gminy
Waldemar Moryń