Dzisiaj jest Niedziela. 17 października 2021. Imieniny obchodzą Lucyna, Małgorzata, Marian, Sulisława, Wiktor, Wiktoriusz. Do końca roku zostało 76 dni.
„Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego” – cykl spotkań informacyjnych
środa, 28 lipca 2021

Potrzebujesz wsparcia w rozwoju firmy? Twoja firma ucierpiała z powodu pandemii? A może potrzebujesz środków na założenie działalności?
Skorzystaj z bezpłatnych spotkań dla przedsiębiorców organizowanych przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego, na których poznasz m.in. ofertę dotacji, pożyczek, funduszy UE dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego, którą przedstawią przedstawiciele Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Agencji Rozwoju Przemysłu, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi.

Każdy uczestnik otrzyma materiały, które będą prezentowane podczas wydarzenia. Cykl spotkań rozpoczyna się od 2 sierpnia br. W ciągu niespełna miesiąca odwiedzimy 24 powiaty w województwie łódzkim.

Spotkanie w powiecie pajęczańskim: 17 sierpnia 2021 r. o godz. 13:00 w Starostwie Powiatowym w Pajęcznie, ul. Kościuszki 76.

Wybierz dogodne miejsce oraz termin i zarejestruj się już dziś! Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji oraz rejestracja: https://larr.pl/spotkania-informacyjne-2021.