Dzisiaj jest Poniedziałek. 18 października 2021. Imieniny obchodzą Julian, Łukasz, René. Do końca roku zostało 75 dni.
Mobilny Punkt Spisowy w Gminie Siemkowice 10 sierpnia 2021 roku (wtorek)
Autor: Administrator   
czwartek, 29 lipca 2021

W związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, uprzejmie informujemy, że w dniu 10.08.2021r. (wtorek) w godz. 09.00 - 14.00 na terenie Urzędu Gminy w Siemkowicach, zostanie uruchomiony Mobilny Punkt Spisowy, w którym rachmistrzynie z terenu gminy Siemkowice będą pomagały przy wypełnianiu ankiet spisowych metodą wywiadu bezpośredniego. Do wypełnienia formularza spisowego niezbędny jest PESEL wszystkich domowników.


 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów