Dzisiaj jest Poniedziałek. 18 października 2021. Imieniny obchodzą Julian, Łukasz, René. Do końca roku zostało 75 dni.
Informuję, że dnia 30 września 2021 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się XXXII sesja Rady Gminy Siemkowice.
piątek, 24 września 2021

Porządek dzienny posiedzenia.

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad oraz przyjęcie protokołu Nr XXIX, XXX, XXXI sesji Rady Gminy.
  3. Informacja Wójta Gminy o działalności w okresie międzysesyjnym.
  4. Interpelacje i wnioski radnych.
  5. Informacja z realizacji budżetu gminy za I półrocze 2021 roku.
  6. Przedstawienie informacji o stanie realizacji zadań oświatowych w roku szkolnym 2020/2021.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siemkowice na lata 2021-2027.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2021 r.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania do zaopiniowania organowi regulacyjnemu projektu regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie gminy Siemkowice.

10.  Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie do gminnego zasobu nieruchomości, w drodze darowizny, nieruchomości położonej w Siemkowicach.

11.  Wolne wnioski, zapytania i odpowiedzi.

12.  Zamknięcie obrad XXXII sesji Rady Gminy.

Protokół z XXIX, XXX, XXXI sesji Rady Gminy jest wyłożony do wglądu w pok. Nr 4, z którego treścią można się zapoznać.

Przewodniczący Rady Gminy
Waldemar Moryń