Dzisiaj jest Poniedziałek. 18 października 2021. Imieniny obchodzą Julian, Łukasz, René. Do końca roku zostało 75 dni.
OGŁOSZENIE ws. spotkania informacyjnego dotyczącego Projektu pn. „Budowa linii łączącej linię kolejową nr 131 (Chorzew Siemkowice) z linią kolejową nr 181 (Wieluń)”
wtorek, 05 października 2021

Firma IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o. na zlecenie Województwa Łódzkiego opracowuje Studium Planistyczno-Prognostyczne dla Projektu pn. „Budowa linii łączącej linię kolejową nr 131 (Chorzew Siemkowice) z linią kolejową nr 181 (Wieluń)”

Celem Projektu jest rozwiązanie problemu braku dogodnego połączenia kolejowego pomiędzy Wieluniem (miastem o liczbie mieszkańców powyżej 10 tys.) a Łodzią (miastem wojewódzkim z siedzibą Sejmiku). Realizacja powyższego celu nastąpi poprzez wykorzystanie istniejących odcinków linii kolejowej nr 14 Łódź Kaliska – Tuplice oraz linii kolejowej nr 131 Chorzów Batory – Tczew oraz budowę nowego odcinka linii kolejowej łączącej linię kolejową nr 131 z linią kolejową nr 181.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w formule on-line za pośrednictwem profilu YouTube Wykonawcy „IDOM Poland”: www.youtube.com/c/IDOMPoland

Spotkanie transmitowane będzie na żywo:

7 października 2021 r., godz. 18:00

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji:

IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o. o

Adres korespondencyjny: