Dzisiaj jest Wtorek. 7 grudnia 2021. Imieniny obchodzą Agaton, Ambroży, Marcin, Ninomysł. Do końca roku zostało 25 dni.
Nowe dowody osobiste od 7 listopada
Autor: Administrator   
wtorek, 02 listopada 2021
Uwzględniając konieczność zapewnienia bezpiecznego wdrożenia z dniem 7 listopada br. rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców, Urząd Gminy w Siemkowicach uprzejmie informuje o planowanym przez Departament Spraw Obywatelskich MSW na dzień 5 listopada br., godz.12:00 całkowitym zablokowaniu dostępu do Rejestru Dowodów Osobistych. W związku z tym w tym dniu skrócony zostaje czas przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego i pozostałych zdarzeń z obszaru dowodów osobistych.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów