Dzisiaj jest Wtorek. 7 grudnia 2021. Imieniny obchodzą Agaton, Ambroży, Marcin, Ninomysł. Do końca roku zostało 25 dni.
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025
Autor: Administrator   
środa, 17 listopada 2021

Wójt Gminy Siemkowice podaje do publicznej informacji wykaz placówek którym udzielono w 2021 roku wsparcia finansowego w ramach Priorytetu 3 „Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025″ na zakup książek będących nowościami wydawniczymi do biblioteki szkolnej w celu wzbogacenia zasobów biblioteki szkolnej o pozycje pozostające w sferze zainteresowania uczniów i służące realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego w ramach zawartej w dniu 26.10.2021 r. umowy z Wojewodą Łódzkim reprezentowanym przez Kuratora Oświaty w Łodzi, a Gminą Siemkowice.

Placówka oświatowa której udzielono dotacji w wysokości 3 000,00 zł:

1) Publiczna Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów