Dzisiaj jest Wtorek. 7 grudnia 2021. Imieniny obchodzą Agaton, Ambroży, Marcin, Ninomysł. Do końca roku zostało 25 dni.
Informuję, że dnia 26 listopada 2021 r. o godz. 9.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Siemkowicach odbędzie się XXXIV sesja Rady Gminy Siemkowice.
piątek, 19 listopada 2021

Porządek dzienny posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad oraz przyjęcie protokołu Nr XXXII i Nr XXXIII sesji Rady Gminy.
  3. Informacja Wójta Gminy o działalności w okresie międzysesyjnym.
  4. Interpelacje i wnioski radnych.
  5. Rozpatrzenie i zaopiniowanie informacji na temat stanu zaawansowania prac inwestycji planowanych do realizacji w 2021 r.
  6. Przedstawienie informacji na temat złożonych oświadczeń majątkowych.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siemkowice na lata 2021-2027.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2021 r.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości wynagrodzenia dla Wójta Gminy Siemkowice.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie pokrycia części kosztów gospodarowania odpadami komunalnymi z dochodów własnych niepochodzących z pobranej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie określenia stawek podatku od nieruchomości.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie gminy Siemkowice.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Siemkowice z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok.
  14. Wolne wnioski, zapytania i odpowiedzi.
  15. Zamknięcie obrad XXXIV sesji Rady Gminy.

Protokół z XXXII i XXXIII sesji Rady Gminy jest wyłożony do wglądu w pok. Nr 4, z którego  treścią można się zapoznać.

Przewodniczący Rady Gminy
Waldemar Moryń