Dzisiaj jest Wtorek. 7 grudnia 2021. Imieniny obchodzą Agaton, Ambroży, Marcin, Ninomysł. Do końca roku zostało 25 dni.
Spotkanie informacyjne – program „Czyste powietrze”
Autor: Sylwia Gryndziak
poniedziałek, 22 listopada 2021
Urząd Gminy w Siemkowicach serdecznie zaprasza Mieszkańców Gminy na spotkanie informacyjne w ramach programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 29 listopada 2021r. o godz. 15:00 w Gminnej  Bibliotece Publicznej w Siemkowicach.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione i omówione główne cele i założenia programu oraz sposób postępowania w celu uzyskania dotacji z w/w programu według nowych obowiązujących zasad programu.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców Gminy Siemkowice, którzy w swoich budynkach mieszkalnych jednorodzinnych planują np. wymianę starych źródeł ciepła poniżej 5 klasy, które nie posiadają wyłącznie automatycznego podajnika, termomodernizację budynków jednorodzinnych, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, montaż instalacji fotowoltaicznych itp.

Przypominamy, że w Urzędzie Gminy Siemkowice został uruchomiony Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze” zainteresowanych mieszkańców zapraszamy do kontaktu tel. 43/8417269 lub 602806126.