Dzisiaj jest Poniedziałek. 24 stycznia 2022. Imieniny obchodzą Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał, Rafaela, Tymoteusz. Do końca roku zostało 342 dni.
Plan kontroli podatkowej na 2022 rok
Autor: Administrator   
wtorek, 07 grudnia 2021

Zgodnie z Dz. V ust. 1 Załącznika nr 1 do Zarządzenia nr 98/2019 Wójta Gminy Siemkowice z dnia 21.11.2019r. w sprawie ustalenia procedur przeprowadzenia kontroli finansowo podatkowej w zakresie podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego i podatku od środków transportowych u podatników, płatników, inkasentów oraz następców prawnych podaję do publicznej wiadomości plan kontroli podatkowej na 2022r. ustalony przez Referat Finansowo - Podatkowy zatwierdzony przez skarbnika Gminy Siemkowice oraz Wójta Gminy Siemkowice.

Załączniki:

Plan kontroli podatkowej na 2022 rok

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów