Dzisiaj jest Poniedziałek. 24 stycznia 2022. Imieniny obchodzą Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał, Rafaela, Tymoteusz. Do końca roku zostało 342 dni.
XXXV sesja Rady Gminy Siemkowice
środa, 22 grudnia 2021

Informuję, że dnia 29 grudnia 2021 r.  o godz. 9.00 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siemkowicach odbędzie się XXXV sesja Rady Gminy Siemkowice.

Porządek dzienny posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad oraz przyjęcie protokołu Nr XXXIV sesji Rady Gminy.
  3. Interpelacje i wnioski radnych.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siemkowice na lata 2021-2027.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2021 r.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i ustalenia wysokości stawki tej opłaty oraz zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi kompostujących bioodpady stanowiące odpady komunalne w kompostowniku przydomowym.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia poboru opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi w drodze inkasa, wyznaczenia inkasentów i określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających w sołectwie Laski.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Gminy Siemkowice.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Siemkowice na rok 2022.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie planu pracy Rady Gminy i Komisji na 2022 rok.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siemkowice na lata 2022-2029.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu gminy na 2022 rok.
  14. Wolne wnioski, zapytania i odpowiedzi.
  15. Zamknięcie obrad XXXV sesji Rady Gminy.

Protokół z XXXIV sesji Rady Gminy jest wyłożony do wglądu w pok. Nr 4, z którego  treścią można się zapoznać.

Przewodniczący Rady Gminy

Waldemar Moryń