Dzisiaj jest Sobota. 22 lutego 2020. Imieniny obchodzą Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor, Wiktoriusz, Wrócisław. Do końca roku zostało 314 dni.
Możliwość finansowania swego rozwoju z Fundacją Dobra Sieć…

26 lipca 2012

Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? Masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! W bazie serwisu mojestypendium.pl czeka ponad 4000 informacji dotyczących stypendiów, grantów i konkursów! W ubiegłym roku odwiedzający serwis mogli ubiegać się o stypendia o łącznej wartości 111 mln zł.

Odwiedź serwis www.mojestypendium.pl

Jest to strona dla uczniów i studentów, nauczycieli, doktorantów, młodych naukowców, artystów i sportowców - wszystkich, którzy szukają możliwości finansowania swojego rozwoju. Mojestypendium.pl to baza aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych i artystycznych.

W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć:

• Bazę aktualnych stypendiów i konkursów (ponad 4000 informacji z  Polski i zagranicy)
  • Artykuły o stypendiach i grantach
  • Konkursy dla stypendystów i dla organizatorów programów stypendialnych
  • Regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów i raporty z badań rynku stypendialnego

Serwis powstał w 2006 r. Prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności i Fundacją Orange.

Zapraszamy też na stronę dedykowaną serwisowi mojestypendium.pl na portalu Facebook, gdzie publikowane są informacje o nowościach stypendialnych: www.facebook.com/mojestypendiumpl