Dzisiaj jest Piątek. 22 listopada 2019. Imieniny obchodzą Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła. Do końca roku zostało 40 dni.
Wymiana Dowodów Osobistych

_____Urząd Gminy w Siemkowicach przypomina, że dowody osobiste wydane w roku 2003 tracą swą ważność w roku 2013. Tracą również ważność dowody osobiste wydane na 5 lat w roku 2008.

_____W związku z tym prosimy, aby każdy mieszkaniec, który wyrobił dowód osobisty w 2003 oraz w 2008 roku, sprawdził ważność swego dokumentu (data ważności znajduje się w prawym dolnym rogu dowodu).

_____Z dniem upływu terminu ważności, dowód zostaje automatycznie anulowany w systemie komputerowym. Wnioski o wydanie nowego dowodu osobistego należy składać w biurze dowodów osobistych Urzędu Gminy w Siemkowicach pokój nr 14, najpóźniej na 2 tygodnie przed upływem ważności dowodu.

WYMIANA DOWODU JEST BEZPŁATNA