Dzisiaj jest Wtorek. 18 lutego 2020. Imieniny obchodzą Albert, Alberta, Albertyna, Fryda, Konstancja, Krystiana, Maksym, Sawa, Sylwan, Sylwana, Symeon, Więcesława, Zuzanna, Zula. Do końca roku zostało 318 dni.
Wymiana Dowodów Osobistych

_____Urząd Gminy w Siemkowicach przypomina, że dowody osobiste wydane w roku 2003 tracą swą ważność w roku 2013. Tracą również ważność dowody osobiste wydane na 5 lat w roku 2008.

_____W związku z tym prosimy, aby każdy mieszkaniec, który wyrobił dowód osobisty w 2003 oraz w 2008 roku, sprawdził ważność swego dokumentu (data ważności znajduje się w prawym dolnym rogu dowodu).

_____Z dniem upływu terminu ważności, dowód zostaje automatycznie anulowany w systemie komputerowym. Wnioski o wydanie nowego dowodu osobistego należy składać w biurze dowodów osobistych Urzędu Gminy w Siemkowicach pokój nr 14, najpóźniej na 2 tygodnie przed upływem ważności dowodu.

WYMIANA DOWODU JEST BEZPŁATNA