Dzisiaj jest Wtorek. 7 grudnia 2021. Imieniny obchodzą Agaton, Ambroży, Marcin, Ninomysł. Do końca roku zostało 25 dni.
Złote Gody

 

20 grudnia 2012 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Siemkowicach odbyło się uroczyste spotkanie 11 par małżeńskich z terenu gminy, które obchodziły zaszczytny jubileusz 50-lecia oraz 55-lecia pożycia małżeńskiego.  Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie 22 małżonkom medali za wieloletnie pożycie małżeńskie przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Medale otrzymali Państwo:

 1. Korbaczyńska Irena i Jan
 2. Kowalczyk Janina i Władysław
 3. Kruk Lucyna i Jan
 4. Kula Stanisława i Edward
 5. Łyskawa Stanisława i Stanisław
 6. Marchewka Wiesława i Stanisław
 7. Marczak Kazimiera i Roman
 8. Muszkiet Danuta i Bolesław
 9. Różańska Teresa i Stanisław
 10. Śliwa Jadwiga i Władysław
 11. Cłapa Janina i Jan

W imieniu Prezydenta RP odznaczenia wręczyła Wójt Gminy Zofia Kotynia. Natomiast upominki i kwiaty wręczyli: Przewodniczący Rady Gminy Siemkowice – Waldemar Moryń wraz z Radnym Powiatu Pajęczańskiego - Tadeuszem Ślusarkiem, Sekretarzem Gminy - Magdaleną Beksa. Z okazji Złotych i Szmaragdowych Godów dostojnym jubilatom składano życzenia dalszych wspólnych lat życia w zdrowiu, szczęściu i kolejnych rocznic pożycia małżeńskiego. Dodatkowo obchody jubileuszu uświetnił swoim śpiewem chór szkolny po czym jubilaci mieli okazję podzielić się swoimi wspomnieniami i refleksjami podczas uroczystego poczęstunku.

 

Fotorelacja:

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów