Dzisiaj jest Piątek. 20 września 2019. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
Ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie dotacji na wspieranie zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Siemkowice

7 stycznia 2013

1. WARUNKI UBIEGANIA SIĘ O DOTACJĘ

Warunki określone zostały Uchwałą NrXV/67/2012 Rady Gminy Siemkowice z dnia 24 lutego 2012r w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu w Gminie Siemkowice.

2.ZASADY SKŁADANIA WNIOSKÓW

1/ Termin składania wniosków upływa 30 stycznia 2013 roku o godz. 12 - decyduje data wpływu do Urzędu .

2/ Wniosek należy przygotować na formularzu, który stanowi załącznik do Zarządzenia Nr 84/2012 Wójta Gminy Siemkowice z dnia 27 lutego 2012 r. w sprawie wzoru wniosku i sprawozdania końcowego dotyczących udzielenia dotacji z budżetu Gminy Siemkowice na wspieranie zadań w zakresie rozwoju sportu na terenie gminy Siemkowice.

3/ Miejsce złożenia wniosków:

Urząd Gminy w Siemkowicach Plac XXX - lecia PRL 1, Sekretariat Urzędu lub droga pocztową na adres Urząd Gminy w Siemkowicach Plac XXX – Lecia - PRL 1, 98 - 354 Siemkowice.

3. TERMINY REALIZACJI ZADAŃ

Wsparcie obejmuje zadanie w terminie od dnia podpisania umowy do dnia 12 grudnia 2013 r.

4. WYSOKOŚĆ ŚRODKÓW PRZEZNACZONYCH NA WSPIERANIE ZADAŃ:

Wysokość środków w budżecie Gminy Siemkowice przeznaczonych na wspieranie zadań z zakresu rozwoju sportu wynosi 65 000 zł /słownie: sześćdziesiąt pięć tysięcy złotych/.

5. INFORMACJE DODATKOWE:

Druki do pobrania w pokoju nr 9 lub na stronie www.gminasiemkowice.pl

Informacje dodatkowe dotyczące naboru można uzyskać w Urzędzie Gminy Siemkowice pokój Nr 9 tel. 43 841 72 17 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wójt Gminy Siemkowice
Zofia Kotynia